Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vlha pestrá, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlha pestrá zdarma ke stažení

Vlha pestrá je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vlha pestrá nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlha pestrá zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlha pestrá ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlha pestrá ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1209x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 139 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: enolynn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vlha pestrá se nachází v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý retrívr ke stažení Podívejte se i na vektor Oslava ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Záchranka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, grafika, Vlha pestrá, vektor, ilustrační obrázek, svg, kliparty, ilustrace, klipart, Ptáci, obrázek, vektorový obrázek, Vlha pestrá, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, referáty, Instagram, dokumenty, seminární práce, kalendář, corelDraw, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , Twitter, word, články, dokument, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Lišky ke stažení, obrázek Věštkyně ke stáhnutí nebo klipart Klobása zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.