Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vlha pestrá, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlha pestrá zdarma ke stažení

Vlha pestrá je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vlha pestrá nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlha pestrá zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlha pestrá ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlha pestrá ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1209x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: enolynn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vlha pestrá se nachází v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lano ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Austrálie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tuřín ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, download, svg, ilustrační obrázek, zdarma, Vlha pestrá, Vlha pestrá, ilustrace, obrázek, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, Twitter, word, dokument, články, časopis, webové stránky, blog, referáty, profil, inkscape, seminární práce, škola, Adobe Illustrator , pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Chrám ke stáhnutí, obrázek Bonboniéra zdarma nebo klipart Banány ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.