Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vlha pestrá, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlha pestrá zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vlha pestrá. Kreslená ilustrace Vlha pestrá je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vlha pestrá? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlha pestrá zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vlha pestrá ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlha pestrá ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1209x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: enolynn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vlha pestrá je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Akvárium ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Filipíny zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nekonečno ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, Ptáci, ilustrace, ke stažení, cliparts, zdarma, grafika, free, Vlha pestrá, Vlha pestrá, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, škola, fotokniha, inkscape, blog, seminární práce, Facebook, profilovka, web, prezentace, office, referáty, Instagram, avatar, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Růžová ozdoba ke stáhnutí, klipart Mikroskop zdarma nebo ilustrace Smajlík zpěvák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.