Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tříkolka, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tříkolka zdarma ke stažení

Tříkolka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Tříkolka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Tříkolka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tříkolka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tříkolka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tříkolka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tříkolka je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý dárek ke stažení Podívejte se i na obrázek Golfové vozítko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor PDF formát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, zdarma, grafika, ilustrace, download, klipart, Tříkolka, cliparts, free, vektorový obrázek, Tříkolka, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, Twitter, referáty, profilovka, PowerPoint, dokumenty, inkscape, fotokniha, Pinterest, kalendář, prezentace, avatar, profil, plakát, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Sněhuláček ke stažení, klipart Čajový obřad ke stáhnutí nebo ilustrace Prsten zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.