Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Břichatka (Nástroje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Břichatka zadarmo ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Břichatka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Břichatka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Břichatka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Břichatka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Břichatka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x320
1280x256
800x160
500x100
160x32

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 320 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: wasat

Sdílejte klipart nazvaný Břichatka se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Břichatka se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Buben ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení beran zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Eidam ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Břichatka, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, free, vektor, cliparts, grafika, download, Nástroje, obrázek, kliparty, Břichatka, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, koláž, profilovka, blog, památník, prospekty, avatar, logo, katalog, pozvánky, openOffice, časopis, fotografie, office, vstupenky, vizitky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Aruba ke stáhnutí, vektor Minnesota ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Šedá kraslice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.