Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Meče a štít, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meče a štít zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Meče a štít. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Meče a štít. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meče a štít zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Meče a štít ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meče a štít ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 413 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ryanlerch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Meče a štít je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Graffiti ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Suchoj Su-34 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor DVD disk ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrační obrázek, Nástroje, obrázek, cliparts, download, ke stažení, zdarma, Meče a štít, free, ke stáhnutí, vektor, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, pozvánky, seminární práce, Facebook, Instagram, openOffice, plakáty, prezentace, časopis, inkscape, dokument, web, office, kalendář, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Meče ke stáhnutí, klipart Pirát zdarma nebo ilustrace Zubatá ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.