Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Meče a štít, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meče a štít zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Meče a štít. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meče a štít zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Meče a štít ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meče a štít ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 413 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ryanlerch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Meče a štít se nachází v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mnich ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík s hroty zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dudy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Meče a štít, grafika, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, kliparty, svg, cliparts, Meče a štít, ilustrace, obrázek, Nástroje, zdarma, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, referáty, pozvánky, Pinterest, fotokniha, webové stránky, word, časopis, památník, Adobe Illustrator , textové dokumenty, plakáty, prezentace, dokumenty, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Čarodějnice ke stáhnutí, ilustrace Oslava zdarma nebo vektor Rozkrájená pizza ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.