Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Meče a štít (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Meče a štít zdarma ke stažení

Meče a štít je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Meče a štít je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Meče a štít lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meče a štít zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Meče a štít ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meče a štít ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 413 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ryanlerch

Obrázek, klipart pojmenovaný Meče a štít můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Meče a štít je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zlaté H ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krocan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zákusek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Meče a štít, grafika, ilustrační obrázek, Nástroje, obrázek, free, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, Meče a štít, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, dokumenty, blog, profilovka, openOffice, časopis, avatar, Pinterest, word, referáty, škola, corelDraw, web, eshop, Twitter, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Pentelka zdarma, obrázek Škraboška ke stáhnutí nebo vektor Květinový stromek ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.