Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sporťák (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sporťák zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Sporťák. Vektorová ilustrace Sporťák je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sporťák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 94 918 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Anonymous

Sdílejte obrázek, klipart Sporťák s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Sporťák se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pobřeží slonoviny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ústřičník velký zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pytlík s bonbony ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, download, svg, Sporťák, Auta, zdarma, vektor, Sporťák, obrázek, grafika, klipart, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, škola, plakáty, Facebook, Instagram, referáty, openOffice, eshop, corelDraw, dokumenty, blog, webové stránky, etikety, časopis, word, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Rodinný dům ke stáhnutí, vektorový obrázek Kozy zdarma nebo vektorový obrázek Modrá stužka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách