Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sporťák, Auta pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sporťák zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Sporťák. Klipart Sporťák je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sporťák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Sporťák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 94 918 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sporťák se nachází v sekci Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Secesní plakát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Tulipány zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Šípek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Sporťák, grafika, obrázek, ke stažení, download, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, free, cliparts, zdarma, Sporťák, Auta, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, word, články, plakát, Instagram, referáty, dokument, PowerPoint, openOffice, Twitter, Pinterest, web, seminární práce, památník, inkscape, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Puzzle ke stáhnutí, ilustrace Užaslý smajlík zdarma nebo vektor Lama ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách