Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sporťák (Auta) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sporťák zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sporťák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Sporťák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sporťák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Sporťák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 94 918 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Anonymous

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sporťák s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Sporťák se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládové vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický článek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené T ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, free, download, ilustrační obrázek, svg, vektor, klipart, ilustrace, ke stažení, Sporťák, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, památník, openOffice, články, fotokniha, eshop, plakát, škola, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, plakáty, inkscape, dokument, avatar, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Binokulární dalekohled ke stáhnutí, obrázek, klipart Ďábel zdarma nebo vektorový klipart Zářivka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách