Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sporťák, Auta pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sporťák zdarma ke stažení

Sporťák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sporťák ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sporťák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 94 918 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sporťák se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sněženka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dřevěný kolíček ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, svg, obrázek, Sporťák, Sporťák, Auta, ke stažení, download, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, plakáty, profil, office, webové stránky, Instagram, památník, Pinterest, profilovka, Adobe Illustrator , openOffice, seminární práce, plakát, kalendář, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Spokojený kuchař ke stáhnutí, obrázek Spolupráce zdarma nebo klipart Tchaj-wan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách