Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Přípitek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přípitek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Přípitek. Klipart Přípitek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Přípitek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípitek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Přípitek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípitek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 128 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Přípitek se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Myšlenky na Vánoce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červené U zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Citrusy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, ilustrace, download, Vánoce, Přípitek, grafika, free, vektorový obrázek, svg, zdarma, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, Přípitek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, profilovka, seminární práce, časopis, inkscape, památník, Facebook, Twitter, dokumenty, plakát, články, referáty, avatar, PowerPoint, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kosmická loď ke stáhnutí, obrázek Krtek zdarma nebo klipart Zákaz vstupu ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách