Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Přípitek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Přípitek zdarma ke stažení

Přípitek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte soubor Přípitek ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípitek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Přípitek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípitek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 128 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gustavorezende

Obrázek, klipart pojmenovaný Přípitek můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Přípitek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pugét ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Graffiti ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Roztomilá čarodějka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Přípitek, Přípitek, zdarma, vektorový obrázek, free, Vánoce, klipart, cliparts, kliparty, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, Instagram, Adobe Illustrator, tiskoviny, dokument, referáty, dokumenty, památník, wordpress, openOffice, vizitky, prezentace, Twitter, Pinterest, pozvánky, etikety, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Moucha zdarma, vektor Celer ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Beránek ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách