Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Svatý Patrik (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svatý Patrik zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Svatý Patrik. Obrázek Svatý Patrik je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Svatý Patrik v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatý Patrik zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Svatý Patrik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatý Patrik ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

988x1600
790x1280
494x800
309x500
99x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 831 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arvin61r58

Potěší nás, pokud budete tento klipart Svatý Patrik sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Svatý Patrik patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Azurová vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hillary Clinton ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kalamář zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, vektor, Smajlíci, Svatý Patrik, cliparts, ilustrace, grafika, download, zdarma, free, Svatý Patrik, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, corelDraw, škola, referáty, dokumenty, Adobe Illustrator, video, plakáty, památník, prezentace, Twitter, wordpress, pozvánky, avatar, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zlaté W zdarma, vektor Úhoř ke stáhnutí nebo obrázek Kdoule ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.