Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Roštěná, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Roštěná zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Roštěná. Stahujte klipart Roštěná v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roštěná zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Roštěná ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roštěná ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1448x1600
1158x1280
723x800
452x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 493 630 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Susan Gaber / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Roštěná se nachází v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vejce kačenka ke stažení Podívejte se i na klipart ODP ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek APK zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Jídlo, cliparts, vektorový obrázek, Roštěná, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, download, ilustrace, ke stažení, Roštěná, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, PowerPoint, textové dokumenty, památník, Facebook, Pinterest, prezentace, profil, plakát, corelDraw, word, dokumenty, pozvánky, články, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Nakvašená dýně ke stažení, ilustrace Elektroauto ke stáhnutí nebo vektor Baskytara zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.