Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pohlednice, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pohlednice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pohlednice. Obrázek Pohlednice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Pohlednice? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohlednice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pohlednice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohlednice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
561x800
351x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 527 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Woof

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pohlednice patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašidelný domek zdarma Podívejte se i na vektor Srdíčkové přání ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Palačinka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Pohlednice, download, Vánoce, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, svg, zdarma, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, web, plakát, inkscape, textové dokumenty, Facebook, pozvánky, prezentace, Pinterest, corelDraw, Adobe Illustrator , office, časopis, Instagram, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Modrý stromeček zdarma, obrázek Zákaz zbraní ke stažení nebo klipart JFK ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.