Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pohlednice, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pohlednice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pohlednice. Obrázek Pohlednice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Pohlednice? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohlednice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pohlednice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohlednice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
561x800
351x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 527 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Woof

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pohlednice je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chlapeček ke stažení Podívejte se i na ilustrace Modrý smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak N zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Pohlednice, grafika, Pohlednice, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Vánoce, vektorový obrázek, kliparty, klipart, vektor, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , plakát, textové dokumenty, referáty, kalendář, office, seminární práce, škola, dokument, profilovka, pozvánky, Twitter, web, Facebook, PowerPoint, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Chodící vajíčko ke stažení, vektor Malá tanečnice ke stáhnutí nebo obrázek EPS zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.