Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pohlednice, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pohlednice zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pohlednice. Vektorová ilustrace Pohlednice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pohlednice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohlednice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pohlednice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohlednice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1121x1600
897x1280
561x800
351x500
112x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 527 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Woof

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pohlednice je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart HTML formát ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek DRAFT zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Energetický nápoj ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, cliparts, svg, ke stáhnutí, Vánoce, download, obrázek, grafika, vektor, Pohlednice, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, avatar, časopis, prezentace, Instagram, památník, Adobe Illustrator , webové stránky, Facebook, škola, inkscape, openOffice, referáty, corelDraw, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vejce kosmonaut ke stáhnutí, klipart F-16 zdarma nebo ilustrace Borůvka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.