Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Špagety, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Špagety zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Špagety. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Špagety nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špagety zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Špagety ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špagety ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x911
1280x729
800x456
500x285
160x91

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 107 783 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Špagety patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skalpel zdarma Podívejte se i na klipart MP3 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Haiti ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Jídlo, download, Špagety, kliparty, vektor, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, ke stažení, svg, Špagety, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, webové stránky, referáty, dokumenty, blog, Facebook, Instagram, inkscape, plakát, word, corelDraw, profil, Pinterest, textové dokumenty, office

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Želvička zdarma, ilustrace Martin Luther ke stažení nebo vektor Koťátko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách