Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Automechanik (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Automechanik zdarma ke stažení

Automechanik je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Automechanik je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Automechanik? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automechanik zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Automechanik ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Automechanik ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1040x1600
832x1280
520x800
325x500
104x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 592 122 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: culturalibre

Sdílejte obrázek, klipart Automechanik s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Automechanik je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak H ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jeřáb zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Frakční baňka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, kliparty, klipart, cliparts, download, Automechanik, ke stažení, vektor, grafika, Automechanik, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, corelDraw, web, webové stránky, blog, Twitter, dokument, office, dokumenty, video, články, kalendář, časopis, textové dokumenty, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Motyčka ke stáhnutí, klipart Elektrický hrnec zdarma nebo ilustrace Durian zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.