Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Arménie (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arménie zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Arménie. Kreslená ilustrace Arménie je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Arménie? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Arménie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Arménie? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Arménie patří do sekce Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Motor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Treska obecná ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Modré zvonečky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Arménie, klipart, kliparty, obrázek, ke stažení, download, Arménie, ilustrační obrázek, svg, Mapy, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: word, video, Pinterest, office, prezentace, wordpress, profilovka, textové dokumenty, plakáty, webové stránky, openOffice, PowerPoint, Facebook, diář, inkscape, škola

Mezi hezké kresby patří i vektor Pouta ke stažení, ilustrace Broskev ke stažení nebo klipart Želvičky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?