Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Arménie, Mapy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Arménie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Arménie. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Arménie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Arménie je v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rajče ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smartphone zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Růžička ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, vektor, obrázek, svg, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, Mapy, Arménie, grafika, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, textové dokumenty, inkscape, Pinterest, corelDraw, openOffice, Adobe Illustrator , webové stránky, profilovka, seminární práce, PowerPoint, prezentace, profil, Facebook, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Netopýří žena ke stáhnutí, klipart Kuba zdarma nebo ilustrace Studentka lolitka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?