Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Arménie, Mapy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Arménie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Arménie. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Arménie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Arménie se nachází v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veselý sněhulák ke stažení Podívejte se i na klipart Velikonoční králík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bicí nástroje zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, Mapy, klipart, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, Arménie, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: články, dokumenty, office, word, Facebook, dokument, fotokniha, Pinterest, blog, prezentace, profil, webové stránky, inkscape, památník, openOffice, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Skladník ke stažení, ilustrace Brečící smajlík ke stáhnutí nebo vektor Zlatý robot zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?