Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Arménie (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Arménie zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Arménie. Vektorový obrázek Arménie je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Arménie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arménie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1584x1600
1267x1280
792x800
495x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Arménie) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Arménie patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vodní mlýn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kiwi ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart 50 Euro ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, grafika, free, svg, download, obrázek, kliparty, Mapy, ke stažení, vektor, cliparts, Arménie, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, corelDraw, office, profilovka, blog, články, wordpress, seminární práce, referáty, word, Pinterest, etikety, prezentace, dokumenty, Adobe Illustrator, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Jehlové kleště ke stažení, vektor Ryba ke stažení nebo obrázek 386 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?