Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botník, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Botník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Botník. Vektorová ilustrace Botník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Botník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Botník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 062 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Botník je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pacient ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Porcování hovězího zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šachové figurky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Ostatní, ke stáhnutí, zdarma, Botník, grafika, free, svg, ilustrační obrázek, download, kliparty, klipart, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, openOffice, web, památník, Facebook, webové stránky, office, blog, dokument, kalendář, dokumenty, referáty, avatar, škola, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hodina duchů ke stáhnutí, klipart Rychlovarná konvice zdarma nebo ilustrace William Shakespeare ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.