Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botník, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Botník zdarma ke stažení

Botník je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Botník je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Botník v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Botník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 062 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Botník je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jed ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čokoláda zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Namibie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, free, Botník, vektorový obrázek, Ostatní, ilustrace, zdarma, kliparty, download, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, webové stránky, škola, referáty, pozvánky, dokument, časopis, Twitter, Pinterest, památník, avatar, kalendář, profil, dokumenty, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zrzka ke stáhnutí, vektor Motorkářská helma zdarma nebo obrázek Citroen Ami6 ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.