Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botník, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Botník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Botník. Vektorová ilustrace Botník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Botník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Botník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 062 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Botník se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Drejdl ke stažení Podívejte se i na vektor Složka s obrázky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Motorka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Ostatní, zdarma, ke stáhnutí, vektor, Botník, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, klipart, kliparty, ke stažení, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, openOffice, Facebook, office, památník, časopis, články, PowerPoint, webové stránky, corelDraw, Pinterest, kalendář, profil, profilovka, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Femme fatale ke stažení, obrázek Syrena 105 ke stáhnutí nebo klipart Babka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.