Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botník, Ostatní do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Botník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Botník. Vektorová ilustrace Botník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Botník? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Botník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botník ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 062 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Botník patří do sekce Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá srdce zdarma Podívejte se i na vektor Srdce z abecedy ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Formule ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Botník, grafika, free, Botník, ke stažení, klipart, vektor, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, referáty, avatar, kalendář, web, fotokniha, dokument, corelDraw, časopis, openOffice, profilovka, pozvánky, články, prezentace, profil

Mezi hezké kresby patří i vektor Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma, obrázek Okurek ke stažení nebo klipart Karl Marx ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.