Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ibis (Ptáci) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ibis zadarmo ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ibis. Stahujte soubor Ibis ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ibis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 258 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ibis s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový klipart Ibis je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Etiopie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Polska zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Notebook ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, ilustrace, free, vektor, obrázek, download, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ibis, Ibis, zdarma, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: prospekty, diplomová práce, vizitky, články, letáky, blog, kalendář, Zoner Callisto, fotokniha, časopis, PowerPoint, fotografie, škola, pozvánky, eshop, katalog, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Šedý autobus ke stáhnutí, ilustrace Veselé Vánoce zdarma nebo obrázek, klipart Violista zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.