Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ibis (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibis zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Ibis. Klipart Ibis je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ibis lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ibis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 258 530 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Ibis? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Ibis se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jednooké strašidlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jamajka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Baklažán ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ibis, zdarma, grafika, obrázek, Ibis, free, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ptáci, vektor, download, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, fotokniha, Pinterest, seminární práce, webové stránky, web, profil, office, blog, škola, etikety, diář, profilovka, referáty, openOffice, články

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Paraguay ke stažení, obrázek, klipart Lednička ke stažení nebo vektorový klipart Vyděšená dýně ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.