Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ibis (Ptáci) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibis zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Ibis. Kreslená ilustrace Ibis je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ibis? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ibis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 258 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Ibis) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Ibis je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Azerbajdžán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BAT ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Špagety ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ibis, vektor, ke stažení, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Ptáci, download, obrázek, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, Ibis

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, web, plakát, referáty, kalendář, Facebook, etikety, Adobe Illustrator, avatar, word, inkscape, časopis, wordpress, škola, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart WC ke stažení, vektorový obrázek CRT dataprojektor ke stažení nebo vektorový obrázek Rakev ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.