Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ibis (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibis zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ibis. Vektorový obrázek Ibis je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ibis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 258 530 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Ibis můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Ibis patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Éclair ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2019 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vlak zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, free, cliparts, Ptáci, ke stažení, obrázek, vektor, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, Ibis, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ibis

Doporučené použití klipartu: diář, pozvánky, Adobe Illustrator, seminární práce, profilovka, avatar, etikety, textové dokumenty, Twitter, webové stránky, PowerPoint, blog, škola, kalendář, prezentace, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart M4A zdarma, vektor Chroust ke stáhnutí nebo obrázek Abstraktní ananas ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.