Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibis, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibis zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ibis. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ibis. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ibis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 258 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ibis patří do sekce Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Treska zdarma Podívejte se i na vektor Přesýpací hodiny ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Maminka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Ibis, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, download, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, free, ke stažení, klipart, Ibis, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: word, plakát, office, profil, profilovka, škola, inkscape, prezentace, Pinterest, dokumenty, referáty, pozvánky, Instagram, textové dokumenty, blog, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Anemometr zdarma, obrázek Zlatý prsten ke stažení nebo klipart Rychlovlak ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.