Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík se slzou, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík se slzou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smajlík se slzou. Obrázek Smajlík se slzou je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík se slzou zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík se slzou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík se slzou ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 897 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík se slzou se nachází v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Euro ke stažení Podívejte se i na vektor Hruškovice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Žluté fazole zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, free, Smajlík se slzou, grafika, vektor, download, svg, ilustrační obrázek, Smajlík se slzou

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, Instagram, profilovka, plakáty, webové stránky, blog, office, seminární práce, word, profil, avatar, kalendář, referáty, PowerPoint, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Cool smajlík ke stažení, obrázek Mapa České republiky ke stáhnutí nebo klipart Žlutá ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.