Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tukan, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tukan zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tukan. Vektorová ilustrace Tukan je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tukan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tukan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tukan ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1108
800x693
500x433
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 462 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tukan je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Komodský drak ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Rachejtle zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pěšec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, kliparty, svg, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ptáci, cliparts, grafika, Tukan, zdarma, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, dokumenty, pozvánky, textové dokumenty, word, škola, Instagram, Adobe Illustrator , profilovka, web, webové stránky, PowerPoint, plakáty, dokument, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Monster truck ke stáhnutí, klipart Šipka dolů zdarma nebo ilustrace Lesní roh ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.