Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tukan (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tukan zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Tukan. Stahujte soubor Tukan ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tukan? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tukan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tukan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tukan ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1108
800x693
500x433
160x139

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 462 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Potěší nás, pokud budete tento klipart Tukan sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Tukan je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Počítadlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Do Not Copy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mil Mi-17 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, cliparts, vektorový obrázek, Ptáci, grafika, ilustrace, download, svg, ilustrační obrázek, zdarma, Tukan, Tukan, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: deníček, openOffice, kalendář, škola, vizitky, prezentace, Pinterest, blog, web, office, avatar, magazín, seminární práce, inkscape, textové dokumenty, profilovka, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Nakvašená dýně zdarma, obrázek Žabka ke stáhnutí nebo ilustrace Šachovnice ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.