Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jupiter (Věda) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jupiter zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jupiter. Stahujte klipart Jupiter v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jupiter zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jupiter ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jupiter ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1529
1280x1223
800x764
500x478
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 447 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Anonymous

Zaujal vás náš klipart Jupiter? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Jupiter patří do sekce Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Svlačec ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Digitální znak E ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, ke stažení, Jupiter, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, svg, kliparty, cliparts, grafika, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, openOffice, textové dokumenty, dokumenty, eshop, kalendář, Pinterest, dokument, video, corelDraw, profilovka, Instagram, škola, památník, seminární práce, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sportovec ke stažení, ilustrace Kuš ke stažení nebo klipart Studna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.