Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Toast (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Toast zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Toast. Doporučujeme stahovat obrázek Toast ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toast zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Toast ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toast ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 524 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: agomjo

Líbí se vám klipart Toast? Pak se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Toast patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Karikatura psa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pákistán ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dharmačakra ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Toast, zdarma, vektor, download, klipart, cliparts, grafika, kliparty, Toast, ke stažení, ke stáhnutí, svg, free, Jídlo

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, plakáty, PowerPoint, avatar, seminární práce, eshop, články, Pinterest, prezentace, Adobe Illustrator, Twitter, corelDraw, word, plakát, dokumenty, vizitky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pagoda ke stažení, vektorový obrázek Bábovka ke stažení nebo obrázek Malá tanečnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.