Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gramofon, Hudba nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gramofon zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Gramofon. Obrázek Gramofon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Gramofon? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gramofon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofon ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1490x1600
1191x1280
800x859
465x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gramofon je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeniny číslo 3 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Monster truck zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bílá dáma ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, Gramofon, free, vektorový obrázek, obrázek, Gramofon, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Hudba, svg, download, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, škola, plakát, články, dokument, avatar, seminární práce, profil, openOffice, kalendář, památník, Pinterest, Instagram, pozvánky, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hřbitovní kříž ke stáhnutí, klipart Dámské toalety zdarma nebo ilustrace Digitální znak P ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.