Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mixer, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mixer zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Mixer. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mixer lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mixer zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Mixer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mixer ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 073 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mixer patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Třešeň zdarma Podívejte se i na klipart Stopky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Loď ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Mixer, vektorový obrázek, Mixer, Jídlo, ilustrace, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, cliparts, grafika, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, corelDraw, plakát, profil, Pinterest, kalendář, škola, Facebook, profilovka, Twitter, word, dokumenty, web, Instagram, pozvánky, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Dívka zdarma, ilustrace Monarcha ke stažení nebo vektor Oranžové auto ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.