Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mixer (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mixer ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Mixer. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mixer nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mixer zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mixer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mixer ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 073 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Zaujal vás náš klipart Mixer? Potom se podělte s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Mixer patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stromečky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karty piky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Martin Luther zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, Mixer, ke stažení, obrázek, kliparty, cliparts, free, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, grafika, zdarma, Mixer

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, fotografie, office, kalendář, corelDraw, profilovka, seminární práce, word, brožury, web, škola, avatar, openOffice, Adobe Illustrator, vizitky, prezentace, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Chobotnička zdarma, vektor Vodní mlýn ke stáhnutí nebo klipart Pteranodon ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.