Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sada pastelek (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada pastelek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sada pastelek. Klipart Sada pastelek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Sada pastelek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada pastelek zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sada pastelek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada pastelek ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1087
1280x869
800x543
500x340
160x109

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 386 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sada pastelek s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Sada pastelek je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červené L ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Monitor ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Růžová květina ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, grafika, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Sada pastelek, Sada pastelek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, kliparty, vektor, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, seminární práce, video, Pinterest, blog, word, časopis, textové dokumenty, eshop, články, dokumenty, web, PowerPoint, památník, corelDraw, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Davidova hvězda ke stažení, vektorový klipart Bílá kytara ke stažení nebo obrázek, klipart Žehlička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.