Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční stromky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stromky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční stromky. Klipart Vánoční stromky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční stromky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční stromky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1162
1280x930
800x581
500x363
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 186 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční stromky je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kamerun zdarma Podívejte se i na obrázek Šedá stužka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Babočka kopřivová ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, free, cliparts, vektor, klipart, grafika, ilustrace, download, ke stáhnutí, svg, kliparty, Vánoční stromky, ilustrační obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: články, office, profil, plakáty, avatar, seminární práce, textové dokumenty, prezentace, corelDraw, fotokniha, časopis, dokument, PowerPoint, Instagram, referáty, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Krtek zdarma, klipart Mapa Španělska ke stažení nebo ilustrace Mapa Mali ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.