Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční stromky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stromky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční stromky. Vektorový obrázek Vánoční stromky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční stromky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1162
1280x930
800x581
500x363
160x116

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 186 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rones

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční stromky s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Vánoční stromky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žena v bazénu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Silueta ježibaby ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak E ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, Vánoční stromky, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, free, cliparts, vektorový obrázek, Vánoční stromky, download, ke stažení, svg, ilustrace, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, corelDraw, video, plakáty, diář, památník, referáty, blog, prezentace, Instagram, office, Facebook, openOffice, inkscape, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Assembler ke stažení, vektorový obrázek Květinové srdíčko ke stažení nebo vektorový obrázek Sněhulák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.