Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční stromky (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční stromky ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční stromky. Pakliže si chcete obrázek Vánoční stromky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční stromky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční stromky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1162
1280x930
800x581
500x363
160x116

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 186 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Zaujal vás náš klipart Vánoční stromky? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Vánoční stromky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Světlezelená kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený sliz ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Rychlovarná konvice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, svg, Vánoční stromky, cliparts, ke stažení, free, Vánoce, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, word, diář, PowerPoint, koláž, etikety, časopis, blog, vstupenky, Zoner Callisto, plakát, pozvánky, diplomová práce, katalog, eshop, openOffice, prospekty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Šinkansen zdarma, obrázek, klipart TXT zdarma nebo obrázek, klipart Zákaz prostituce ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.