Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fofrník (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fofrník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fofrník. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fofrník zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fofrník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fofrník ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1019x1600
815x1280
510x800
318x500
102x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 291 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Chrisdesign

Potěší nás, pokud budete tento klipart Fofrník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Fofrník je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Květinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nilský kříž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Rozkrojená cibule zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fofrník, grafika, Fofrník, cliparts, vektorový obrázek, free, obrázek, vektor, kliparty, Stavby, ke stažení, svg, download, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Facebook, kalendář, profil, corelDraw, časopis, blog, etikety, Instagram, dokumenty, profilovka, seminární práce, avatar, eshop, Adobe Illustrator, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Svařené víno zdarma, vektorový klipart Novoročenka 2021 ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Hrozen ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.