Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Česnek (Zelenina) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Česnek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Česnek. Obrázek Česnek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Česnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ArtFavor

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Česnek s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Česnek patří do sekce Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Inline bruslařka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pražená kukuřice ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Radiopřijímač ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Česnek, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, Česnek, grafika, free, svg, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, klipart, zdarma, Zelenina

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, dokumenty, Twitter, web, video, etikety, Pinterest, Instagram, eshop, textové dokumenty, fotokniha, referáty, profilovka, profil, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace XLTM ke stažení, klipart Bílý střelec ke stažení nebo ilustrace Vánoční stuha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.