Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Česnek, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Česnek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Česnek. Stahujte klipart Česnek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Česnek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Česnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Česnek se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek M4C ke stažení Podívejte se i na vektor Fialové Lamborghini ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Děda Mráz zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Česnek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, klipart, download, Zelenina, Česnek, zdarma, svg, obrázek, vektor, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakát, časopis, škola, webové stránky, web, referáty, fotokniha, PowerPoint, dokumenty, blog, články, inkscape, Facebook, Pinterest, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Papež ke stažení, obrázek William Shakespeare ke stáhnutí nebo klipart Vločka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.