Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Česnek (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Česnek zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Česnek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Česnek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Česnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 604 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ArtFavor

Tento obrázek s názvem (Česnek) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Česnek patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialová vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené O ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vepř ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, Česnek, Zelenina, vektor, svg, vektorový obrázek, Česnek, grafika, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, profilovka, časopis, wordpress, etikety, manuály, profil, Twitter, vizitky, vstupenky, office, web, kalendář, Adobe Illustrator, PowerPoint, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Mikrobus ke stažení, vektorový klipart Ibis ke stažení nebo obrázek Řepa červená ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.