Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Česnek (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Česnek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Česnek. Kreslená ilustrace Česnek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Česnek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Česnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ArtFavor

Obrázek, klipart pojmenovaný Česnek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Česnek patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znak rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ostružina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lokomotiva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, obrázek, ilustrace, Česnek, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, Zelenina, ke stažení, vektor, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, wordpress, kalendář, Pinterest, škola, pozvánky, diář, referáty, seminární práce, etikety, inkscape, PowerPoint, plakáty, fotokniha, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Vodní želva zdarma, ilustrace Dýně pirát ke stáhnutí nebo klipart Činelista ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.