Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pavučina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pavučina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pavučina. Klipart Pavučina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pavučina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pavučina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1408
1280x1126
800x704
500x440
160x141

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 851 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dashell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pavučina se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené auto ke stažení Podívejte se i na vektor MPG ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak 9 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pavučina, Ostatní, ilustrace, vektor, Pavučina, grafika, ke stažení, cliparts, svg, obrázek, klipart, free, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, články, Facebook, profilovka, corelDraw, kalendář, dokumenty, referáty, web, prezentace, blog, Adobe Illustrator , Twitter, plakáty, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Oregon ke stažení, obrázek Nikola Tesla ke stáhnutí nebo klipart Mleté maso zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.