Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pavučina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pavučina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pavučina. Klipart Pavučina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pavučina? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pavučina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1408
1280x1126
800x704
500x440
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 851 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dashell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pavučina je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kombajn ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Irská harfa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hot dog ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Pavučina, kliparty, cliparts, Pavučina, klipart, vektor, grafika, ilustrační obrázek, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator , PowerPoint, Instagram, web, profil, office, Twitter, profilovka, články, dokument, blog, plakát, word, památník, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jahody ke stáhnutí, klipart Posuvné měřítko zdarma nebo ilustrace CD ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.