Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Pavučina (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pavučina zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Pavučina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pavučina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Pavučina? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Pavučina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1408
1280x1126
800x704
500x440
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 851 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dashell

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pavučina sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Pavučina se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžové nůžky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa na saních ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zimbabwe zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, Pavučina, kliparty, Pavučina, ilustrace, klipart, ke stažení, grafika, obrázek, vektor, vektorový obrázek, Ostatní, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, Zoner Callisto, deníček, diplomová práce, openOffice, Twitter, pozvánky, Facebook, magazín, škola, dokument, bakalářská práce, koláž, fotokniha, profilovka, brožury, vizitky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Zlaté K zdarma, klipart Kalkulátor ke stažení nebo vektorový obrázek Fialová vlajka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.