Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pavučina (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pavučina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pavučina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pavučina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pavučina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pavučina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1408
1280x1126
800x704
500x440
160x141

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 851 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: dashell

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pavučina sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Pavučina je v sekci Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Syntezátor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Marakas zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, ilustrace, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, svg, free, Ostatní, Pavučina, Pavučina, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, články, škola, časopis, Twitter, dokumenty, památník, blog, plakát, corelDraw, plakáty, wordpress, diář, Instagram, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Dětské nástroje zdarma, obrázek Znak vodnář ke stáhnutí nebo vektor Alan Turing ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.