Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pavučina (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pavučina zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pavučina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pavučina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Pavučina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pavučina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1408
1280x1126
800x704
500x440
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 851 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dashell

Sdílejte obrázek, klipart Pavučina s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Pavučina je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hřib ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Ananas v plechovce ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, grafika, Pavučina, vektor, Pavučina, kliparty, ilustrace, Ostatní, free, download, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, textové dokumenty, Twitter, fotokniha, plakáty, články, office, Facebook, word, video, web, kalendář, profilovka, blog, openOffice, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Jamajka ke stáhnutí, vektorový klipart Metronom zdarma nebo obrázek, klipart Červená píšťalka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.