Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Klobása (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klobása zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Klobása. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Klobása. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klobása ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 210 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mcol

Sdílejte obrázek, klipart Klobása s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Klobása je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Smajlík s knírem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dům zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Papričky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, Klobása, kliparty, klipart, vektor, Klobása, ilustrace, free, zdarma, obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, textové dokumenty, wordpress, blog, škola, plakáty, fotokniha, pozvánky, články, Twitter, kalendář, Facebook, časopis, prezentace, plakát, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Půllitr piva ke stáhnutí, obrázek Horkovzdušný balón zdarma nebo vektor Mapa Bulharska zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?