Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Klobása (Jídlo) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klobása bezplatně ke stažení

Klobása je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme stahovat obrázek Klobása ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Klobása v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klobása ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1466
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 210 849 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: mcol

Potěší nás, pokud budete tento klipart Klobása sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Klobása patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dovolená ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malířský váleček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fitness zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, free, kliparty, download, zdarma, Jídlo, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, Klobása, ke stažení, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, inkscape, Twitter, office, oznámení, textové dokumenty, vizitky, avatar, Instagram, fotokniha, corelDraw, openOffice, Facebook, koláž, škola, diplomová práce, katalog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Radiace zdarma, vektor Motyčka ke stáhnutí nebo klipart Vědecká kalkulačka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?