Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klobása, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klobása zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klobása. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Klobása ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klobása ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klobása ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 210 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mcol

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Klobása je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Medvěd ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční scenérie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor SHTML ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, ilustrace, kliparty, klipart, svg, ilustrační obrázek, Klobása, grafika, zdarma, Klobása, vektorový obrázek, free, ke stažení, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, PowerPoint, dokumenty, dokument, blog, profilovka, word, fotokniha, Adobe Illustrator , pozvánky, kalendář, články, referáty, office, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Činčila ke stáhnutí, klipart Fitness zdarma nebo ilustrace Meče ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?