Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ptáček (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ptáček zdarma ke stažení

Ptáček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Ptáček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ptáček zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ptáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ptáček ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 174 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Merlin2525

Zaujal vás náš klipart Ptáček? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Ptáček patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Medvěd ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Souboj dobra a zla ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík tulipán zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, Ptáček, free, cliparts, vektor, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Ptáček, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, profil, inkscape, avatar, kalendář, Facebook, Twitter, dokumenty, corelDraw, textové dokumenty, wordpress, fotokniha, word, profilovka, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zlaté M zdarma, vektor Hyundai Getz ke stáhnutí nebo obrázek Děti ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.