Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ptáček (Ptáci) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ptáček ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ptáček. Kreslená ilustrace Ptáček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ptáček zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ptáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ptáček ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 174 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Merlin2525

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ptáček sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Ptáček je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dvouseteurovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztomilé štěňátko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Muslimka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, cliparts, Ptáček, ilustrace, vektorový obrázek, free, klipart, kliparty, Ptáček, vektor, Ptáci

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Adobe Illustrator, corelDraw, inkscape, web, prezentace, webové stránky, památník, profil, články, avatar, vizitky, bakalářská práce, Instagram, seminární práce, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Suchoj Su-34 zdarma, obrázek, klipart Amor ke stáhnutí nebo ilustrace Hýl ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.