Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kobra, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kobra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kobra. Klipart Kobra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kobra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobra ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1518x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kobra je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šibenice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Noemova archa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vuvuzela ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Kobra, ke stáhnutí, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, free, obrázek, ilustrace, ke stažení, grafika, kliparty, vektor, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , články, plakát, webové stránky, Twitter, prezentace, fotokniha, pozvánky, avatar, openOffice, škola, profilovka, památník, textové dokumenty, web, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vikingská loď ke stáhnutí, vektor Pelikán zdarma nebo obrázek Ozdoba s vločkou ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.