Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 20 Euro (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 Euro stahujte zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný 20 Euro. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 20 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x682
800x426
500x266
160x85

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart 20 Euro? Pak se podělte s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart 20 Euro patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oběšenec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavozelená vlajka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sůl a pepř ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Symboly, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, obrázek, 20 Euro, kliparty, free, cliparts, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, prospekty, pozvánky, koláž, web, PowerPoint, plakáty, openOffice, bakalářská práce, tiskoviny, vstupenky, manuály, etikety, wordpress, referáty, časopis, magazín

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Datle ke stažení, vektor Chleba s máslem ke stáhnutí nebo klipart Světlemodrá vajíčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.