Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 20 Euro (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 Euro zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - 20 Euro. Vektorový obrázek 20 Euro je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 20 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x682
800x426
500x266
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 655 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart 20 Euro? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek 20 Euro je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červený autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XLTM ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Žabička ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ilustrace, ilustrační obrázek, download, obrázek, ke stažení, zdarma, 20 Euro, ke stáhnutí, Symboly, kliparty, klipart, vektor, 20 Euro

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, plakát, web, plakáty, inkscape, škola, Pinterest, Adobe Illustrator, profilovka, články, pozvánky, etikety, avatar, časopis, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Ježek ke stažení, vektorový klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení nebo obrázek, klipart Numerická klávesnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.