Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 20 Euro, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 20 Euro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný 20 Euro. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 20 Euro? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 20 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x682
800x426
500x266
160x85

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 20 Euro je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Papoušek zdarma Podívejte se i na obrázek Zlaté prstýnky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor ODG soubor ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, 20 Euro, svg, cliparts, klipart, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Symboly, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, 20 Euro, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, škola, Adobe Illustrator , prezentace, fotokniha, textové dokumenty, články, corelDraw, dokument, plakáty, PowerPoint, Pinterest, památník, openOffice, profil

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sklenice zdarma, klipart Popkorn ke stažení nebo ilustrace Škaredá kytka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.