Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 20 Euro (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 Euro zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 20 Euro. Kreslená ilustrace 20 Euro je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 20 Euro? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 20 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x682
800x426
500x266
160x85

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli 20 Euro s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart 20 Euro patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vampýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okarína ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Upečený krocan ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, Symboly, ke stažení, download, vektorový obrázek, kliparty, 20 Euro, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, word, škola, Twitter, diář, Facebook, PowerPoint, seminární práce, openOffice, office, eshop, kalendář, video, avatar, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Krteček ke stažení, obrázek Mimozemské vejce ke stažení nebo vektor Zlatý dárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.