Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 20 Euro, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 20 Euro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný 20 Euro. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 20 Euro? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 20 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x682
800x426
500x266
160x85

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 125 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 20 Euro se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Včela ke stažení Podívejte se i na vektor Modré srdíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Guiro zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Symboly, svg, 20 Euro, grafika, zdarma, vektor, free, download, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, časopis, prezentace, web, Facebook, Adobe Illustrator , plakát, referáty, Instagram, PowerPoint, office, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Okarína Xun ke stažení, obrázek Žluté růže ke stáhnutí nebo klipart Vinná réva zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.