Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 20 Euro (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 Euro zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 20 Euro. Klipart 20 Euro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 20 Euro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x853
1280x682
800x426
500x266
160x85

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 655 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli 20 Euro s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart 20 Euro se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gloster gladiator ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 500 Euro zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Beryl ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, Symboly, ilustrační obrázek, klipart, vektor, kliparty, ilustrace, 20 Euro, free, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, památník, dokumenty, Pinterest, word, web, blog, škola, Adobe Illustrator, plakát, referáty, office, webové stránky, prezentace, pozvánky, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Ženich a nevěsta ke stáhnutí, vektorový obrázek Semafory zdarma nebo vektorový obrázek Červená cibule zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.