Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buran (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buran zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Buran. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Buran. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Buran v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buran zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buran ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buran ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

662x1600
529x1280
331x800
207x500
66x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 791 886 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Buran s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Buran patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík čert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlásná trouba zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Colorado ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Doprava, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, cliparts, obrázek, svg, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Buran, free, Buran

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, etikety, škola, inkscape, prezentace, dokument, Facebook, kalendář, office, fotokniha, profil, corelDraw, dokumenty, Instagram, seminární práce, video

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Modrá stuha ke stáhnutí, ilustrace Slunečnice zdarma nebo klipart Znak střelec zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.