Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Papež (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papež zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Papež. Pakliže si chcete obrázek Papež stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papež zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Papež ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papež ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1492x1600
1193x1280
800x858
466x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 052 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: AJ

Sdílejte klipart nazvaný Papež s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Papež je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Náruživá kuřačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BASH zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vatikán ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, Papež, Náboženství, klipart, ke stáhnutí, grafika, free, ke stažení, download, svg, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, škola, openOffice, profilovka, fotokniha, office, kalendář, diář, Adobe Illustrator, word, eshop, plakáty, pozvánky, wordpress, video

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Pilka na dřevo ke stáhnutí, obrázek Rytíř zdarma nebo vektor Amelia Earhart zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.