Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík bléé (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík bléé zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smajlík bléé. Klipart Smajlík bléé je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík bléé ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 541 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arvin61r58

Potěší nás, pokud budete tento klipart Smajlík bléé sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Smajlík bléé patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mangostana ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Svázaná žena ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Česnek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, download, Smajlík bléé, zdarma, vektorový obrázek, Smajlík bléé, kliparty, klipart, ilustrace, ke stažení, Smajlíci, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakát, profil, Instagram, články, Twitter, seminární práce, škola, památník, plakáty, video, diář, word, avatar, fotokniha, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Digitální číslo 8 zdarma, ilustrace Zamilovaný slon ke stáhnutí nebo klipart Strašidelný dům ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.