Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík bléé (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík bléé zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Smajlík bléé. Vektorová ilustrace Smajlík bléé je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík bléé ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 541 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Arvin61r58

Sdílejte obrázek, klipart Smajlík bléé s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Smajlík bléé patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Egypta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vážka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tmavěmodré auto ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík bléé, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, ilustrace, vektor, ke stažení, zdarma, svg, vektorový obrázek, klipart, Smajlíci, grafika, obrázek, Smajlík bléé

Doporučené použití klipartu: Twitter, seminární práce, webové stránky, články, office, word, Instagram, prezentace, web, corelDraw, dokument, openOffice, diář, profilovka, plakát, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Černé pivo ke stáhnutí, vektor Amelia Earhart zdarma nebo obrázek Hlava dalmatina zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.