Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík bléé (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík bléé zdarma ke stažení

Smajlík bléé je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Smajlík bléé v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík bléé ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 541 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Arvin61r58

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Smajlík bléé s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Smajlík bléé se nachází v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Veselý smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Brad Pitt zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Růže ve váze ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Smajlíci, ke stáhnutí, Smajlík bléé, zdarma, Smajlík bléé, vektor, cliparts, download, ilustrační obrázek, obrázek, free, klipart, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, avatar, web, články, wordpress, škola, plakát, Pinterest, office, Facebook, dokument, corelDraw, Adobe Illustrator, časopis, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Sob ke stáhnutí, vektorový klipart Polévka ramen zdarma nebo obrázek, klipart Kormorán zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.