Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smajlík bléé (Smajlíci) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Smajlík bléé ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Smajlík bléé. Stahujte soubor Smajlík bléé ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík bléé ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík bléé ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 541 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arvin61r58

Zaujal vás náš klipart Smajlík bléé? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Smajlík bléé patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žlutý narcis ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zahradní bazén ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart WMA zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Smajlík bléé, svg, klipart, vektorový obrázek, Smajlík bléé, download, ke stažení, ilustrační obrázek, free, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: letáky, plakáty, blog, eshop, openOffice, magazín, Pinterest, články, office, vstupenky, etikety, PowerPoint, památník, oznámení, tiskoviny, Twitter, diář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Červené víno zdarma, vektor Jablka ke stáhnutí nebo klipart Corvette ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.