Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bansuri (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bansuri zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bansuri. Klipart Bansuri je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bansuri zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bansuri ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bansuri ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x144
1280x116
800x72
500x45
160x14

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 083 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bansuri se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Bansuri se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční věnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Želvičky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tmavomodrá vajíčka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bansuri, vektorový obrázek, download, free, klipart, zdarma, kliparty, Hudba, ilustrační obrázek, Bansuri, cliparts, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, eshop, video, profilovka, Instagram, etikety, PowerPoint, diář, webové stránky, Pinterest, textové dokumenty, plakát, seminární práce, dokument, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hrách setý ke stáhnutí, obrázek, klipart Drobné kvítky zdarma nebo vektorový klipart Minnesota zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.