Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bansuri (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bansuri zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bansuri. Klipart Bansuri je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bansuri zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Bansuri ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bansuri ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x144
1280x116
800x72
500x45
160x14

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 083 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bansuri s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Bansuri se nachází v sekci Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dárce krve ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karneol zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Digitální teploměr ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Hudba, ilustrace, download, klipart, vektorový obrázek, grafika, obrázek, Bansuri, cliparts, free, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, word, památník, openOffice, diář, Facebook, referáty, plakát, office, avatar, pozvánky, web, profil, corelDraw, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Ježíš ke stáhnutí, vektorový klipart Zakulacený stromek zdarma nebo obrázek, klipart Digitální znak P zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.