Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vykulená dýně (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vykulená dýně zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vykulená dýně. Obrázek Vykulená dýně je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vykulená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vykulená dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vykulená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1262x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 312 438 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vykulená dýně sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Vykulená dýně je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dvouseteurovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šípky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Labuť zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, kliparty, free, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, download, ke stažení, Vykulená dýně, cliparts, Vykulená dýně, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Halloween

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, diář, Facebook, časopis, word, dokument, webové stránky, prezentace, web, Adobe Illustrator, openOffice, avatar, Pinterest, corelDraw, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Fialová kraslice zdarma, klipart Kovadlina ke stáhnutí nebo ilustrace Hříbky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.