Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce ze zipu (Láska) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce ze zipu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce ze zipu. Kreslená ilustrace Srdce ze zipu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ze zipu zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce ze zipu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ze zipu ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1383x1600
1107x1280
692x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 104 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Anitram54

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Srdce ze zipu se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Srdce ze zipu patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční bota ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Doktorka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Betonová svodidla ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, kliparty, Láska, cliparts, download, grafika, ilustrační obrázek, svg, Srdce ze zipu, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, office, Twitter, profilovka, eshop, etikety, word, Pinterest, kalendář, inkscape, prezentace, pozvánky, diář, openOffice, avatar, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Unicorn ke stažení, obrázek, klipart Kašna ke stažení nebo vektorový klipart Laborant ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.