Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Srdce ze zipu (Láska) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce ze zipu zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Srdce ze zipu. Klipart Srdce ze zipu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ze zipu zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdce ze zipu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce ze zipu ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1383x1600
1107x1280
692x800
433x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 104 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Anitram54

Obrázek, klipart pojmenovaný Srdce ze zipu můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Srdce ze zipu patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rajče ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Racek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jarní závitky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, zdarma, Srdce ze zipu, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Láska, klipart, download, cliparts, vektor, Srdce ze zipu, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, magazín, Twitter, tiskoviny, blog, brožury, oznámení, plakáty, fotokniha, seminární práce, web, fotografie, Pinterest, katalog, avatar, Facebook, bakalářská práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Čokoládový dort zdarma, klipart Recyklace zdarma nebo klipart Upírka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.