Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tahací harmonika, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tahací harmonika zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tahací harmonika. Kreslená ilustrace Tahací harmonika je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tahací harmonika zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tahací harmonika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tahací harmonika ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1199
1280x959
800x599
500x375
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 72 167 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tahací harmonika se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sexy žena ke stažení Podívejte se i na vektor Dívka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Věžák zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Tahací harmonika, download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Hudba, kliparty, Tahací harmonika, ilustrace, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator , Pinterest, kalendář, inkscape, prezentace, dokument, fotokniha, plakáty, pozvánky, office, web, profil, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Renault Twingo ke stažení, obrázek Modrozelené vajíčko ke stáhnutí nebo klipart Kadeřávek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.