Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rámeček, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rámeček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Rámeček. Stahujte klipart Rámeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rámeček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rámeček zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rámeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rámeček ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x691
1200x518
800x345
500x216
160x69

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 150 816 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rámeček je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Světelné dekorace ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dortíček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tyranosaurus zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, download, Rámeček, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, grafika, ke stáhnutí, free, svg, Rámeček, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, prezentace, Twitter, časopis, plakáty, inkscape, kalendář, office, textové dokumenty, corelDraw, profil, web, dokument, word, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Digitální znak J ke stažení, vektor Franklin Roosevelt ke stáhnutí nebo obrázek Králík ve vejci zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.