Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Horkovzdušný balón (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Horkovzdušný balón. Stahujte klipart Horkovzdušný balón v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Horkovzdušný balón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1190x1600
952x1280
595x800
372x500
119x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 119 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Horkovzdušný balón sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Horkovzdušný balón je v sekci Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Detektor kouře ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Merry Christmas ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlatá rtěnka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, grafika, kliparty, ilustrace, Horkovzdušný balón, svg, ke stažení, zdarma, Horkovzdušný balón, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, časopis, památník, plakát, textové dokumenty, office, škola, wordpress, dokumenty, prezentace, word, web, inkscape, openOffice, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Formule 1 zdarma, vektor Králík ke stáhnutí nebo obrázek Johann Sebastian Bach ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.