Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Horkovzdušný balón (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Horkovzdušný balón. Obrázek Horkovzdušný balón je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Horkovzdušný balón? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horkovzdušný balón ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1190x1600
952x1280
595x800
372x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 119 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Horkovzdušný balón s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Horkovzdušný balón se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dinosaurus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EPUB zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Cereálie ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Horkovzdušný balón, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, Horkovzdušný balón, Doprava, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, free, klipart, ke stažení, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, Facebook, profilovka, video, Pinterest, škola, diář, openOffice, profil, word, seminární práce, Adobe Illustrator, fotokniha, památník, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Maminka ke stáhnutí, vektorový obrázek Tropická ryba zdarma nebo vektorový obrázek Jupiter zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.