Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Horkovzdušný balón (Doprava) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Horkovzdušný balón stahujte zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Horkovzdušný balón. Pakliže si chcete obrázek Horkovzdušný balón stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Horkovzdušný balón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1190x1600
952x1280
595x800
372x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 119 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Horkovzdušný balón) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Horkovzdušný balón je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Bílý pěšec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený dráček ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Oranžové srdce ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, klipart, ilustrace, grafika, Doprava, download, free, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, plakát, škola, vizitky, oznámení, diplomová práce, Twitter, fotokniha, diář, magazín, seminární práce, corelDraw, Zoner Callisto, webové stránky, dokument, etikety, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vánoční dekorace ke stažení, klipart Rýč ke stáhnutí nebo ilustrace Valentýnské srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.