Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Horkovzdušný balón, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení

Horkovzdušný balón je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Horkovzdušný balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Horkovzdušný balón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1190x1600
952x1280
595x800
372x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 119 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Horkovzdušný balón se nachází v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znak vodnář ke stažení Podívejte se i na klipart Dítě ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zapalovač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, Horkovzdušný balón, vektor, grafika, obrázek, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, Horkovzdušný balón, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, památník, Facebook, kalendář, corelDraw, referáty, openOffice, web, word, profil, plakát, prezentace, časopis, články, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Adventní věnec ke stažení, ilustrace Davidova hvězda ke stáhnutí nebo vektor Fotografka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.