Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Horkovzdušný balón (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Horkovzdušný balón. Kreslená ilustrace Horkovzdušný balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Horkovzdušný balón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horkovzdušný balón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1190x1600
952x1280
595x800
372x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 119 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Horkovzdušný balón? Pak se podělte s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Horkovzdušný balón patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hroch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nosorožec ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mikrotužka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Horkovzdušný balón, svg, Horkovzdušný balón, klipart, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, Doprava, free, vektor, zdarma, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: word, dokument, eshop, plakát, profil, památník, dokumenty, webové stránky, diář, pozvánky, Adobe Illustrator, PowerPoint, blog, fotokniha, corelDraw, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart JFK ke stažení, vektor Hornoplošník ke stažení nebo obrázek Tchaj-wan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.