Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Studentka lolitka (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Studentka lolitka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Studentka lolitka. Kreslená ilustrace Studentka lolitka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka lolitka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Studentka lolitka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka lolitka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

487x1600
389x1280
243x800
152x500
48x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 143 077 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: paulliu

Líbí se vám klipart Studentka lolitka? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Studentka lolitka je v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Podzimní strom ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý stromeček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlaté T ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, svg, kliparty, cliparts, vektor, Studentka lolitka, download, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, wordpress, corelDraw, památník, diář, fotokniha, office, dokument, inkscape, Pinterest, plakát, webové stránky, blog, referáty, video, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek 31.12. ke stáhnutí, obrázek, klipart Stařec zdarma nebo vektorový klipart Otisk prstu zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.