Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znamení váhy, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znamení váhy zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Znamení váhy. Klipart Znamení váhy je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení váhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znamení váhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení váhy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 573 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Znamení váhy je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ježek zdarma Podívejte se i na ilustrace Digitální znak T ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté prsteny ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, cliparts, Znamení váhy, ilustrace, vektor, Znamení váhy, klipart, zdarma, obrázek, Symboly, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, PowerPoint, profil, referáty, prezentace, kalendář, profilovka, dokumenty, seminární práce, Instagram, corelDraw, plakát, fotokniha, památník, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Frankenstein zdarma, vektor Zebra ke stažení nebo obrázek Motyčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.