Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nakrájená mrkev (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nakrájená mrkev zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Nakrájená mrkev. Obrázek Nakrájená mrkev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Nakrájená mrkev lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakrájená mrkev zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Nakrájená mrkev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakrájená mrkev ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x896
1280x717
800x448
500x280
160x90

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: algotruneman

Potěší nás, pokud budete tento klipart Nakrájená mrkev sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Nakrájená mrkev se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak S ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Xylofon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Infračervené záření zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nakrájená mrkev, kliparty, svg, vektor, Nakrájená mrkev, ke stáhnutí, ke stažení, Jídlo, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, obrázek, zdarma, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: prospekty, web, blog, openOffice, manuály, profil, Pinterest, vizitky, památník, fotokniha, office, katalog, referáty, plakát, plakáty, Instagram, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart PSD zdarma, ilustrace Šedá medúza ke stažení nebo vektorový obrázek Zlatý dolar ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.