Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lišaj (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lišaj zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lišaj. Vektorový obrázek Lišaj je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Lišaj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišaj zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lišaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišaj ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x467
500x292
160x93

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 365 768 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Lišaj s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Lišaj se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 31.12. ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hroznýš ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Lišaj, Lišaj, Hmyz, kliparty, svg, free, vektor, ke stažení, obrázek, download, klipart, ilustrace, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator, webové stránky, plakát, avatar, blog, wordpress, word, pozvánky, články, časopis, dokument, kalendář, PowerPoint, textové dokumenty, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Alpský roh ke stažení, vektorový obrázek Ananas v plechovce ke stažení nebo vektorový obrázek Černošský policista ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.