Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Santa s holčičkou (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Santa s holčičkou zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Santa s holčičkou. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Santa s holčičkou v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s holčičkou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa s holčičkou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s holčičkou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1099x1600
879x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 647 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Santa s holčičkou? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Santa s holčičkou je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Automatická pračka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak kozoroh ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová houba ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, kliparty, download, cliparts, vektor, ilustrace, Santa s holčičkou, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Santa s holčičkou, Vánoce, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, openOffice, časopis, články, profilovka, word, PowerPoint, diář, manuály, blog, plakáty, prospekty, oznámení, dokument, pozvánky, inkscape, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Cereálie ke stažení, ilustrace Mapa Srbska zdarma nebo vektor Palec nahoru ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.