Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Croissant (Jídlo) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant k bezplatnému stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Croissant. Stahujte klipart Croissant v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Croissant ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Croissant s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Croissant je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Světlezelená stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý kořen zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Dvoueuro ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Croissant, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, Jídlo, svg, kliparty, vektor, klipart, free, Croissant, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, koláž, Instagram, profil, web, oznámení, wordpress, kalendář, letáky, diář, brožury, webové stránky, fotografie, katalog, tiskoviny, časopis, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Zvuk ke stáhnutí, obrázek Tank ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Hrozen zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..