Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Croissant, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Croissant. Klipart Croissant je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Croissant? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Croissant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Croissant je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sada šroubováků zdarma Podívejte se i na obrázek Motorka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Chobotnička ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, klipart, free, vektorový obrázek, Croissant, kliparty, obrázek, Jídlo, download, ilustrační obrázek, svg, Croissant, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: office, plakáty, profilovka, Pinterest, textové dokumenty, fotokniha, časopis, avatar, profil, Instagram, PowerPoint, plakát, word, blog, openOffice, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Junkers Ju 87 zdarma, klipart DVD ke stažení nebo ilustrace Mangold ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..