Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Croissant, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Croissant. Klipart Croissant je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Croissant? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Croissant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Croissant se nachází v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dioxin ke stažení Podívejte se i na vektor Kiwi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Čaj s cukrem zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Croissant, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Croissant, svg, download, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, vektor, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, kalendář, fotokniha, openOffice, časopis, Pinterest, pozvánky, profilovka, plakát, PowerPoint, Adobe Illustrator , dokument, inkscape, web, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Lištička ke stažení, obrázek Salvador ke stáhnutí nebo klipart Camembert zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..