Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Croissant (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Croissant. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Croissant. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Croissant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Croissant) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Croissant se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jednoduchý stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kozy ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Azurový motýl ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Croissant, ilustrace, grafika, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, free, ke stáhnutí, obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, office, textové dokumenty, etikety, diář, Twitter, inkscape, wordpress, word, avatar, časopis, blog, openOffice, články, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Vzducholoď ke stažení, vektorový obrázek Čínský drak ke stažení nebo vektorový obrázek Sierra Leone ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..