Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Croissant (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Croissant je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Croissant ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Croissant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Obrázek, klipart pojmenovaný Croissant můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Croissant se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lachtan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Souboj dobra a zla ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Oranžová želva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, Croissant, vektor, cliparts, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, free, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, download, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, etikety, word, Adobe Illustrator, plakát, časopis, corelDraw, profil, avatar, eshop, web, textové dokumenty, kalendář, wordpress, plakáty, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Elektronické srdce zdarma, vektorový obrázek Zlatý květ ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Rachejtle ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..