Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Croissant (Jídlo) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Croissant. Klipart Croissant je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Croissant? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Croissant ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Croissant se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Croissant se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zelené auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak lev zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Velikonoční králíček ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektor, Jídlo, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, svg, cliparts, Croissant, Croissant, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, inkscape, video, Adobe Illustrator, wordpress, škola, fotokniha, word, Instagram, blog, plakáty, dokument, pozvánky, prezentace, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vánoční stuha ke stáhnutí, klipart Golfista zdarma nebo ilustrace Chobotnička zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..