Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Croissant, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Croissant. Obrázek Croissant je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Croissant ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Croissant je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elektrický hrnec ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Turecka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Stařena ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, cliparts, grafika, free, svg, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, zdarma, Croissant

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, textové dokumenty, prezentace, referáty, avatar, Adobe Illustrator , časopis, profilovka, škola, seminární práce, památník, corelDraw, pozvánky, blog, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Paul von Hindenburg ke stáhnutí, klipart Šípek zdarma nebo ilustrace Minnesota ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..