Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bažina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bažina zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bažina. Vektorová ilustrace Bažina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bažina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bažina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 792 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bažina se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štědrý večer ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Ukulele zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Motocykl ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, Bažina, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Ostatní, obrázek, klipart, ke stažení, kliparty, grafika, free, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, profilovka, plakát, office, památník, prezentace, webové stránky, blog, textové dokumenty, Instagram, dokumenty, pozvánky, seminární práce, Facebook, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Přejezd značka ke stáhnutí, ilustrace Dalekohled zdarma nebo vektor Gramofonová deska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.