Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bažina (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bažina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bažina. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bažina ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Bažina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bažina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 792 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Bažina) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Bažina je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ovoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Molekula vody ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, vektor, cliparts, kliparty, zdarma, Ostatní, free, Bažina, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Adobe Illustrator, plakát, inkscape, openOffice, profilovka, avatar, pozvánky, webové stránky, seminární práce, prezentace, web, profil, eshop, časopis, etikety

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Hvězdnice pyrenejská ke stažení, vektorový obrázek Fialový dárek ke stažení nebo vektorový obrázek Červené víno ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.