Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bažina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bažina zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bažina. Obrázek Bažina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bažina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 792 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bažina je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roztomilý motýl ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek 50 Eurocentů zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mimino ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, vektor, ke stáhnutí, Ostatní, cliparts, svg, ilustrační obrázek, Bažina, ke stažení, download, vektorový obrázek, kliparty, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, corelDraw, památník, webové stránky, Facebook, škola, Instagram, prezentace, dokument, Adobe Illustrator , pozvánky, textové dokumenty, kalendář, dokumenty, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kaktus ke stáhnutí, klipart Chleba zdarma nebo ilustrace Osvětlení ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.