Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bažina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bažina zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bažina. Vektorová ilustrace Bažina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bažina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bažina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 792 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bažina se nachází v kategorii Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Novoročenka 2019 ke stažení Podívejte se i na vektor Kytky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Úd zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, cliparts, free, zdarma, Bažina, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, grafika, download, ke stáhnutí, Ostatní, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, openOffice, fotokniha, textové dokumenty, prezentace, avatar, office, časopis, kalendář, Pinterest, profil, web, dokument, corelDraw, referáty, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Eskymák ke stažení, obrázek Meč ke stáhnutí nebo klipart Ibuprofen zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.