Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bažina, Ostatní pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bažina zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bažina. Vektorová ilustrace Bažina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bažina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bažina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bažina ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 792 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bažina je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Snowboardistka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Stařec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Strašák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, klipart, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, download, ilustrační obrázek, kliparty, Bažina, ke stažení, grafika, Bažina, Ostatní, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, dokument, dokumenty, škola, fotokniha, office, PowerPoint, webové stránky, prezentace, inkscape, pozvánky, časopis, word, plakát, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pneumatika ke stáhnutí, klipart Eskalátor zdarma nebo ilustrace Barevná vejce ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.