Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květinový stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový stromek zdarma ke stažení

Květinový stromek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Květinový stromek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Květinový stromek? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 309 680 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Květinový stromek můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Květinový stromek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Můra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pračlověk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ortodoxní katedrála zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, Květinový stromek, grafika, ke stáhnutí, kliparty, svg, ilustrační obrázek, vektor, Květinový stromek, cliparts, Vánoce, ke stažení

Doporučené použití klipartu: etikety, avatar, Facebook, plakáty, webové stránky, PowerPoint, fotokniha, dokument, textové dokumenty, corelDraw, škola, profil, seminární práce, Instagram, web, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Alkohol zdarma, vektorový klipart Červené H ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zákaz drog ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.