Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květinový stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový stromek zdarma ke stažení

Květinový stromek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinový stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 309 680 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Květinový stromek s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Květinový stromek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Rambutan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Treska zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Topaz ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, Květinový stromek, download, vektor, obrázek, free, Květinový stromek, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, ilustrace, klipart, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, seminární práce, inkscape, openOffice, etikety, avatar, video, památník, office, Facebook, plakáty, corelDraw, dokument, textové dokumenty, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Kytky ke stáhnutí, vektorový klipart Absinth zdarma nebo obrázek, klipart Farma se zvířaty zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.