Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový stromek zdarma ke stažení

Květinový stromek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Květinový stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 309 680 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květinový stromek se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Panelák ke stažení Podívejte se i na vektor Strašidelné dýně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mimozemské vejce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, obrázek, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Květinový stromek, Květinový stromek, free, ke stáhnutí, svg, Vánoce, klipart, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, dokument, profilovka, inkscape, články, openOffice, referáty, blog, profil, prezentace, Pinterest, kalendář, plakáty, dokumenty, škola, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor COM ke stažení, obrázek Pruhovaná ozdoba ke stáhnutí nebo klipart Vlaštovka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.