Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový stromek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Květinový stromek. Kreslená ilustrace Květinový stromek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 309 680 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinový stromek se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Krysa ke stažení Podívejte se i na klipart Zdrhovadlo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutá paprika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, kliparty, Květinový stromek, grafika, vektorový obrázek, vektor, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Květinový stromek, free, download, Vánoce, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, PowerPoint, články, office, prezentace, word, škola, dokument, plakát, Instagram, dokumenty, referáty, profil, corelDraw, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Jednorožec ke stažení, ilustrace Svíčka ke stáhnutí nebo vektor Vajíčka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.