Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Květinový stromek (Vánoce) zadarmo

Obrázek, klipart Květinový stromek zadarmo

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květinový stromek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Květinový stromek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 309 680 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Květinový stromek? Potom se podělte s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Květinový stromek patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrošík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW touring ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Stroj času zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, vektor, ke stažení, Květinový stromek, ke stáhnutí, free, zdarma, kliparty, Květinový stromek, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, časopis, plakáty, PowerPoint, vizitky, plakát, logo, textové dokumenty, katalog, kalendář, Zoner Callisto, brožury, manuály, profilovka, vstupenky, openOffice, diář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Malé písmeno F zdarma, ilustrace Televizní anténa ke stažení nebo klipart Mapa Venezuely ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.