Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový stromek zdarma ke stažení

Květinový stromek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Květinový stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 309 680 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinový stromek je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žralok hedvábný ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Fakáč zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mandolína ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Květinový stromek, ke stažení, obrázek, kliparty, vektor, grafika, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Vánoce, Květinový stromek, cliparts, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakát, web, blog, openOffice, časopis, seminární práce, word, corelDraw, referáty, dokument, inkscape, PowerPoint, webové stránky, profil, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Smaragdová stužka ke stáhnutí, vektor Psí stopa zdarma nebo obrázek Perníčky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.