Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový stromek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Květinový stromek. Kreslená ilustrace Květinový stromek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 309 680 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květinový stromek je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nota zdarma Podívejte se i na obrázek Celopéro ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Salát ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, free, svg, download, obrázek, cliparts, Květinový stromek, ke stažení, Květinový stromek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, word, corelDraw, škola, fotokniha, plakáty, profil, články, pozvánky, Instagram, památník, profilovka, seminární práce, časopis, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Helikoptéra zdarma, klipart Kuřátko ke stažení nebo ilustrace Smajlík v pračce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.