Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jiaozi (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiaozi zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jiaozi. Stahujte soubor Jiaozi ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiaozi zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jiaozi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiaozi ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1090
1280x872
800x545
500x341
160x109

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 232 618 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Jiaozi s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Jiaozi patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Donald Trump ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart André-Marie Ampere zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Znak střelec ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, zdarma, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, svg, klipart, vektorový obrázek, Jiaozi, Jídlo, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, textové dokumenty, katalog, vstupenky, PowerPoint, web, plakát, referáty, kalendář, wordpress, dokument, brožury, manuály, office, Adobe Illustrator, články, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Řídicí věž ke stáhnutí, obrázek Pravoslavný kostel ke stažení nebo klipart Domeček zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.