Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý prstýnek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlatý prstýnek. Vektorový obrázek Zlatý prstýnek jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zlatý prstýnek? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Zlatý prstýnek) můžete sdílet s kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Zlatý prstýnek patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lékařka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Medvídě ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Brambory ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, grafika, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, download, free, ilustrace, vektor, obrázek, kliparty, Zlatý prstýnek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prospekty, manuály, Instagram, referáty, deníček, plakát, profil, inkscape, fotokniha, webové stránky, blog, profilovka, openOffice, dokument, corelDraw, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Miska se srdíčky ke stažení, vektor Malé písmeno B zdarma nebo klipart Blahopřání k Vánocům ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.