Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlatý prstýnek, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zlatý prstýnek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatý prstýnek se nachází v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Autoklíč ke stažení Podívejte se i na klipart Červený autobus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Brazilská mapa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, Láska, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, download, cliparts, obrázek, klipart, Zlatý prstýnek, free, Zlatý prstýnek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, plakáty, dokument, office, Facebook, pozvánky, corelDraw, škola, PowerPoint, seminární práce, časopis, články, blog, profil, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Anarchie ke stažení, ilustrace Pandeiro ke stáhnutí nebo vektor Joystick zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.