Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý prstýnek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zlatý prstýnek. Obrázek Zlatý prstýnek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zlatý prstýnek s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Zlatý prstýnek patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dudek chocholatý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozhlas zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Televizor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, zdarma, svg, Zlatý prstýnek, ke stažení, Láska, cliparts, Zlatý prstýnek, kliparty, ke stáhnutí, free, klipart, download, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, dokument, inkscape, prezentace, fotokniha, kalendář, dokumenty, corelDraw, web, Facebook, blog, památník, články, Adobe Illustrator, profilovka, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Assembler ke stáhnutí, ilustrace Brýlatý smajlík zdarma nebo klipart Semafor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.