Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlatý prstýnek, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlatý prstýnek. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Zlatý prstýnek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlatý prstýnek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlatý prstýnek se nachází v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PIF ke stáhnutí Podívejte se i na vektor PF 2020 zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Čarodějka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stažení, Zlatý prstýnek, ilustrace, free, download, obrázek, Láska, kliparty, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Zlatý prstýnek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, dokumenty, plakáty, články, corelDraw, časopis, referáty, web, plakát, textové dokumenty, seminární práce, profilovka, Twitter, avatar, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Saturn ke stáhnutí, obrázek Vidlicový klíč zdarma nebo klipart Motorová pila ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.