Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatý prstýnek (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek ke stažení zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlatý prstýnek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zlatý prstýnek ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zlatý prstýnek? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý prstýnek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Zlatý prstýnek? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Zlatý prstýnek je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Koala ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pošťák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace AMR zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Zlatý prstýnek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, klipart, Zlatý prstýnek, obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí, vektor, svg, zdarma, Láska

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, tiskoviny, vizitky, office, etikety, textové dokumenty, fotokniha, kalendář, word, katalog, referáty, Zoner Callisto, oznámení, prezentace, plakát, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Ovečka zdarma, vektor Malé písmeno B zdarma nebo ilustrace Hlásná trouba ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.