Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlatý prstýnek, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zlatý prstýnek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý prstýnek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prstýnek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x777
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý prstýnek je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté prstýnky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ovce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zelené nůžky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, free, kliparty, Zlatý prstýnek, ke stažení, svg, vektorový obrázek, Zlatý prstýnek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, word, plakát, web, články, památník, dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator , textové dokumenty, profil, blog, dokument, kalendář, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Desktopový počítač ke stáhnutí, klipart Uklízečka zdarma nebo ilustrace Xylofon ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.