Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Preclík (Jídlo) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Preclík ke stažení zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Preclík. Pakliže si chcete obrázek Preclík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Preclík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Preclík zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Preclík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Preclík ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1379x1600
1103x1280
690x800
431x500
138x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 528 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: arking

Tento obrázek s názvem (Preclík) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Preclík je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tóra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trojský kůň ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelený dárek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, vektor, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, obrázek, ke stažení, svg, vektorový obrázek, Preclík, Preclík, Jídlo

Doporučené použití klipartu: vstupenky, blog, PowerPoint, referáty, Facebook, webové stránky, corelDraw, wordpress, plakát, škola, Adobe Illustrator, inkscape, památník, profil, web, kalendář, Zoner Callisto

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace 2 Eurocenty ke stažení, ilustrace Košík s vajíčky ke stažení nebo ilustrace Naštvaná žena ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.