Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kolečko (Nástroje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolečko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kolečko. Klipart Kolečko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kolečko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kolečko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: francesco_rollandin

Sdílejte obrázek, klipart Kolečko s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Kolečko je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Památník zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Holden Kingswood ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, cliparts, kliparty, Kolečko, Kolečko, Nástroje, vektor, grafika, vektorový obrázek, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, blog, seminární práce, Instagram, Pinterest, plakáty, video, dokumenty, avatar, etikety, webové stránky, wordpress, fotokniha, články, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Malé písmeno L ke stáhnutí, vektorový klipart Motýl zdarma nebo obrázek, klipart Zlatý vykřičník zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.