Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolečko, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolečko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kolečko. Stahujte klipart Kolečko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kolečko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolečko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolečko je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Golfové vozítko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Rybák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nedotýkat se ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Nástroje, free, ilustrace, ke stažení, vektor, kliparty, cliparts, svg, Kolečko, download, zdarma, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, časopis, plakáty, Twitter, openOffice, dokument, Facebook, avatar, profilovka, Instagram, dokumenty, PowerPoint, web, Pinterest, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Řepa červená ke stáhnutí, klipart Odměrná kádinka zdarma nebo ilustrace Tříkolka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.