Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolečko, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolečko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kolečko. Stahujte klipart Kolečko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kolečko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kolečko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kolečko je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Učitelka zdarma Podívejte se i na ilustrace Chodící sněhulák ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vstup zakázán ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, grafika, ilustrace, download, obrázek, Kolečko, klipart, ke stáhnutí, svg, free, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, PowerPoint, blog, referáty, Twitter, profilovka, Instagram, články, inkscape, openOffice, kalendář, fotokniha, dokument, webové stránky, škola

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Svazijsko zdarma, vektor Sbíječka ke stažení nebo obrázek Smějící se kytka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.