Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolečko, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolečko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kolečko. Stahujte klipart Kolečko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kolečko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolečko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolečko se nachází v sekci Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Venezuely ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vánoční obálka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Květinový dekor světlý ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Kolečko, klipart, zdarma, grafika, free, Nástroje, svg, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Kolečko, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, fotokniha, Pinterest, office, referáty, avatar, Facebook, Adobe Illustrator , pozvánky, inkscape, blog, webové stránky, dokument, časopis, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Bumerang ke stáhnutí, ilustrace Smajlík panda zdarma nebo vektor Šupléra ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.